Каталог товарів

Доставка

Наш Інтернет-магазин пропонує найзручніші і найоптимальніші способи доставки вашого товару. Мінімальна сума замовлення повинна становити 100 гривень, присутній як можливість поштових відправлень, так і варіанти з рук в руки або транспортних перевезень.

 

Кур'єрська доставка, послуги поштових пересилань і транспортні перевезення

 

Вартість послуг кур'єра по Києву становить 80 грн. При замовленні від 800 грн. доставка по Києву безкоштовна. Можлива зустріч в будь-якому зручному для вас місці, як на будинок, так і в іншу обрану вами місцевість, наші співробітники завжди йдуть назустріч вашим побажанням.

Про вартість послуг Нової пошти та Укрпошти необхідно узгоджувати безпосередньо з співробітниками цих організацій. Ми відправляємо по тарифам перевізника, підсумкову суму назве вам співробітник відділення. Цей спосіб доставки зручний для жителів різних областей України, замовлення прийде в найзручніший для вас і найближче від будинку відділення.

Відправлення через сервіс Автолюкса і Інтайм здійснюється тільки при замовленні від 500 грн, такий спосіб особливо хороший для великогабаритних виробів. Доставка здійснюється в рекордно маленькі терміни, товар повністю захищений від механічних пошкоджень, можливість неустойки повністю виключена.

 

Терміни відправки 1-3 дні.

 

Укрпошта

Укрпошта - Вартість пересилання через Укрпошту 20 грн + вартість перекладу перекладу від суми замовлення 4%. Терміни пересилання від 3 до 10 днів. Попередньо Укрпошта повідомить про надходження посилки. Якщо повідомлення не прийшло, зверніться в ваше поштове відділення з паспортом або передзвоніть нам. Для отримання відправлення необхідний паспорт.

 

Нова Пошта

Нова пошта - Вартість пересилання через Нову пошту 20 грн + вартість перекладу перекладу від суми замовлення 2%. Посилка доставляється в офіс Нової пошти у вашому місті. Для отримання необхідний паспорт і номер декларації. Терміни доставки 1 - 2 дні з моменту відправки.
Термін зберігання посилки на складі Нова пошта 5 днів, по закінченню цього терміну посилка буде відправлена ​​назад.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Минимальная сумма заказа 150 грн
Минимальная сумма заказа 150 грн